Samojedi.com

Díky státnímu svátku – prodlouženému víkendu – jsme si naplánovali výlet k moři. Se všemi pejsky. Nemá přece smysl odjíždět bez našich čtyřnohých kamarádů, zvláště pak během štěněcího období, které se každodenně viditelně mění. Začalo balení a chystání auta. Jakmile Sam s Debie spatřili své krabice s granulema, bylo jim jasné, že jedou taky. Nastoupili do auta a už ho neopustili. Ashley se s autem taky zžila, našla si několik poloh.
        
První den a noc jsme strávili v Grazu v Rakousku. Navštívili jsme tam Schlossberg, psíčci byli středem pozornosti. A Ashley se musela naučit novou věc - chození na vodítku. (Přiznám se, že nějak jsem to brala automaticky a neuvědomila si, že to vlastně štěňátko neumí.) Vedle svých rodičů to Ashlinka zvládala v pohodě.
 
Večer jsme dojeli do Chorvatska. Pokochat, napapat a spát!

Večerní mraky se nerozprchli a celý další den bylo zataženo a poprchávalo. Navštívili jsme město Senj a přiblížili se k moři.
           
Další den bylo ještě hůř, to se déšť ani na chvilku nezastavil. Doslova lilo. A tak nezbývalo, než po oba dva dny, pořádně odpočívat a sílit. A taky se připravovat na slunečné dny.
         
Nastalo teploučko a Ashlinka se ptala, zda už může jít do vody?
       
Odpočinku, radosti a sluníčka jsme si užili dost a nezbývalo, než se připravit na cestu domů. Všude dobře, doma nejlépe….